Ryszard Ćwirlej

Jesteś fanem sensacji, kryminałów i thrillerów? Odkryj pełne ekscytujących zagadek i mrocznych sekretów książki Ryszarda Ćwirleja, uważanego za twórcę nowego nurtu w literaturze – kryminału neomilicyjnego – poznańskiego pisarza. W sklepie internetowym wydawnictwa Druga Strona Poznania znajdziesz szeroki wybór powieści autora z serii Milicjanci z Poznania. Gwarantujemy pełną szalonych zwrotów akcji literacką przygodę, od której wprost nie sposób się oderwać!

Ryszard Ćwirlej – książki

Chociaż powieści autora ukazują się od kilku lat jako seria wydawnicza, Ryszard Ćwirlej pisze nowe książki, których nie trzeba czytać wg kolejności akcji. Każda z nich jest osobnym, wewnętrznie spójnym odcinkiem cyklu, zatem możesz wciągnąć się w nurt wydarzeń, czytając dowolną pozycję. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłymi przygodami poznańskich milicjantów i odkrycia budzących dreszczyk emocji tajemnic regionu. Aby dać się porwać, wcale nie trzeba dobrze znać Poznania! Autor, niczym doświadczony przewodnik, umiejętnie i zajmująco prowadzi nas przez swoje miasto. 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk