Poznaj świat Stasia!

Dzieci mają swój świat. Bogaty, kolorowy, piękny. Zazwyczaj bajkowo bezpieczny i radosny, ale czasem też pełen obaw i lęków. Dziecięcego świata nic nie ogranicza i czasem wymyka się spod kontroli. Nie inaczej jest ze światem Stasia, o którym opowiadamy w serii książeczek dla najmłodszych „STAŚ i jego ŚWIAT

skoki przez kałuże.jpg

Rymowana seria „STAŚ i jego ŚWIAT” pokazuje świat z perspektywy małego chłopca, który zachwyca nas postrzeganiem swojego otoczenia przez pryzmat nieograniczonej dziecięcej wyobraźni. Jednocześnie uczy czytelników jak czerpać radość z prostych rzeczy i zmieniać zwykłą codzienność w niezwykłą przygodę.

Część pierwsza „PREZENT” to istny dreszczowiec dla maluchów.
Staś, stojąc przed górą świątecznych prezentów ma wątpliwości, czy aby na pewno zasłużył na upominek. W jego głowie budzą się wspomnienia różnych sytuacji z mijającego roku, które w jego mniemaniu, niweczą szanse na świąteczną niespodziankę. Budujące napięcie obrazy doprowadzają jednak do szczęśliwego finału. Opowiedziana z dowcipem i lekkim przekąsem historia pomaga małemu czytelnikowi zrozumieć, że mimo tego, że dzieci czasem bywają niesforne, to ich mamy są cierpliwe, wyrozumiałe i przede wszystkim uczciwe, a najważniejsza w relacji dziecko-rodzic jest MIŁOŚĆ. Kup

Niedługo w sprzedaży:

ŚNIEG” wraz ze Stasiem zmieniamy się w detektywów i  odkrywamy tajemnicę zniknięcia kolorów z ogrodu. Przy okazji poszukiwania sekretu zimy Staś poznaje uroki tej pory roku i związane z nią zabawy na świeżym powietrzu. Każda z kolejnych zabaw z humorem zbliża do wniosku, że „biel” nie oznacza nudy tylko wielką frajdę na śniegu.

KAŁUŻA” To nieprawda, że „W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Każda pogoda jest dobra na zabawę. Deszcz przynosi kałuże, a kałuże przynoszą nowe pomysły. Jakie? Dowiecie się od Stasia.