-22%
Promocja

Cztery żywioły i dwa koziołki. Stary rynek w Poznaniu.

Ilustracje: Sylwia Maja Bartkowska
Wydawnictwo: Albus
28,00 zł22% rabatu
21,90 zł
1

Powiązane produkty
Opis

Przewodnik dla dzieci.

Książka „Cztery żywioły i dwa koziołki” to interaktywny przewodnik dla młodych i nawet trochę starszych odkrywców Poznania i Starego Rynku.

By wyruszyć w historyczną podróż, wystarczy wybrać jeden z czterech żywiołów – WODĘ, OGIEŃ, POWIETRZE lub ZIEMIĘ – i udać się wyznaczonym przez nie szlakiem. Opatrzone symbolem żywiołu trasy zostały opisane w książce i narysowane na dołączonej do niej mapce.

Przewodnik pełen jest różnorodnych zadań, które w zależności od wieku, można rozwiązać samemu lub z rodzeństwem i rodzicami. Opowiadając o starym Poznaniu, nie wymieniamy żadnych dat. Czasami jednak zobaczyć je można na ilustracjach.

Zadaniem młodzieży i starszych dzieci jest ich znalezienie i połączenie z wydarzeniem lub miejscem, do którego się odnoszą.
Młodsze dzieci zachęcamy do szukania i liczenia koziołków, które ukryły się na kartach przewodnika. Te rogate zwierzaki są bardzo ruchliwe, biegają po wszystkich kartkach i lubią się chować, gdzie się tylko da – dlatego czasami z ukrycia wystaje tylko róg albo kawałek kopyta.

Kolorujcie, rysujcie, uzupełniajcie, ozdabiajcie swój przewodnik. Odkryjcie tajemnice Poznania i spójrzcie na miasto oczami artysty!

Dane szczegółowe
Język wydania polski
Rok wydania 2013
Oprawa miękka
Liczba stron 110
Format książka papierowa
Wymiar 23.0 x 21.0 cm
ISBN 9788389284822

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk