Karta turystyczna

Dostępna w sklepie online Karta Turystyczna to dobra opcja, jeśli chcesz odwiedzić Poznań w niedalekiej przyszłości!

grafika Karta - banner
grafika Karta - banner

Karta turystyczna


Filtruj według:
Sortuj według:

Produkt pozwoli Ci eksploatować najciekawsze atrakcja stolicy Wielkopolski bez przepłacania. Dzięki niemu otrzymasz atrakcyjne zniżki oraz wejściówki do popularnych i mniej znanych miejsc na mapie metropolii. Oferujemy warianty normalne oraz ulgowe, dostępne w wersji 1-, 2-, lub 3-dniowej w bardzo dobrej cenie. Wybierz najlepszy pakiet dla siebie i zapewnij sobie pełen wrażeń weekend w naszym pięknym mieście.

Zwiedzanie dużej metropolii w charakterze turysty zawsze wiąże się z koniecznością ponoszenia wydatków, które mogą być wyzwaniem dla portfela. Poznańska Karta Turystyczna, którą sprzedajemy w naszym sklepie online, pozwoli Ci zaoszczędzić spore sumy pieniędzy i jednocześnie korzystać z atrakcji miasta do woli. Niezależnie czy preferujesz eksploatowanie zabytków i zbiorów muzealnych, czy mniej konwencjonalne wrażenia, taka opcja na pewno Ci się przyda. Ciekawym rozwiązaniem jest pakiet, który oprócz rabatów oraz darmowych wejść zapewnia też bezpłatną komunikację miejską.

Karta turystyczna – zwiedzaj Poznań niskim kosztem

Dzięki Poznańskiej Karcie Turystycznej możesz bezpłatnie odwiedzać popularne i mniej znane muzea oraz galerie turystyczne w regionie. Otrzymasz również atrakcyjne rabaty do obiektów sportowo-rekreacyjnych, dzięki czemu Twój pobyt w mieście będzie bardziej urozmaicony. W pakiecie przewidziano także duże zniżki dla osób zainteresowanych wizytą w ogrodzie zoologicznym oraz palmiarni wypełnionej piękną, egzotyczną roślinnością. 

Inicjatorzy Poznańskiej Karty Turystycznej współpracują również z prywatnym biznesem. Dzięki temu korzystając z jednego z dostępnych pakietów, otrzymasz atrakcyjne rabaty na zamówienia w wybranych lokalach gastronomicznych. Taka opcja pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy i jednocześnie przetestować menu kultowych restauracji i barów na mapie wielkopolskiej metropolii. Sprzedajemy dokumenty imienne, na których należy osobiście umieścić niezbędne dane osobiste, a także datę rozpoczęcia korzystania.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk