-15%
Nowość Bestseller Premiera

Wielka podróż KOKO cz.1

Autor: Bartosz Wokan
Ilustracje: Paweł Robal
Seria: Koko
Wydawnictwo: Booksfound
59,00 zł15% rabatu
50,10 zł
1
Książka

Powiązane produkty
Opis

Koko to młody orangutan, któremu czas w pięknych okolicznościach przyrody upływa przede wszystkim na skakaniu po drzewach i jedzeniu bananów. Pewnego dnia w dżungli zjawiają się obcy – to drwale zajmujący się przemysłową wycinką drzew. Zwierzęta nie wiedzą, co robić. Chcą wyruszyć w podróż do tajemniczej i nikomu wcześniej nieodkrytej krainy Jungle Jo. Koko zgłasza się na ochotnika, który utoruje ścieżkę do bezpiecznej przystani, jednak los płata mu figla, trafia na statek płynący do dalekiego Nowego Jorku. Co go czeka w tej drodze? Czy odnajdzie nowy dom dla siebie i przyjaciół z dżungli?

Pełna zabawnych gagów i wartkich zwrotów akcji powieść o przygodach małego orangutana, która kieruje uwagę dziecka na źródła problemów, z jakimi mierzy się dzisiejsza ekologia. Można ją czytać ciągiem, można rozdziałami przed snem. Napisana w taki sposób, by wzbogacać zasób słownictwa dzieci o słowa rzadkie i czasem odrobinę zapomniane.

Rekomendacja wieku: 5-8

Dane szczegółowe
Język wydania polski
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
Liczba stron 127
Format książka papierowa
Wymiar 20.5 x 26.5 cm
ISBN 9789396545503

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk