Kasia Huzar-Czub

Kasia Huzar-Czub


Filtruj według:
Sortuj według:

Jedną z podstawowych potrzeb małego dziecka jest bliskość z rodzicem. To jeden z kluczowych czynników, jeśli chodzi o prawidłowy rozwój emocjonalny niemowlęcia i budowanie zdrowych więzi społecznych. Wspólne czytanie książek to świetny sposób, by pomóc swojemu maluchowi zacieśnić z nami relację. Wydane w 2021 roku nakładem wydawnictwa Natuli wyjątkowe książeczki autorstwa Kasi Huzar-Czub, czyli Wierszyki bliskościowe oraz Wierszyki paluszkowe, to zbiory krótkich rymowanek, aktywizujących zarówno dziecko, jak i rodzica do wzajemnej bliskości i czułości. To idealne pozycje na wspólne rozpoczęcie dnia czy radosne jego zakończenie.

Dzięki ciepłemu, zabawnemu klimatowi utworów Kasia Huzar-Czub trafia do serc dzieci, a bohaterowie rymowanych historyjek towarzyszą im w odkrywaniu fascynującego świata. Książki te, rekomendowane przez trenerów edukacji empatycznej i terapeutów dziecięcych, a także przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne przeznaczone są dla niemowląt i dzieci do około szóstego roku życia. 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk