ks. Radek Rakowski

ks. Radek Rakowski


Filtruj według:
Sortuj według:

Szukasz mądrej, inspirującej lektury? Wydana w 2017 roku nakładem poznańskiego wydawnictwa Druga Strona Poznania książka Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar autorstwa ks. Radka Rakowskiego to pełna humoru i ciekawych przemyśleń pozycja, w której nie brakuje również trudnych, egzystencjalnych pytań. Książka-dialog między katolickim duchownym a zdeklarowanym ateistą pokazuje różne problemy codziennego życia z wielu stron i zachęca czytelnika do wyciągania samodzielnych wniosków.

To lektura zarówno dla wierzących, jak i niewierzących. Autor, ks. Radek Rakowski, oraz współautor Paweł w niezwykle inspirujący sposób pokazują, że różnice światopoglądowe nie muszą i nie powinny dzielić ludzi, lecz uczyć ich wzajemnego szacunku i zachęcać do podejmowania próby zrozumienia się nawzajem. W swoim dialogu autorzy nie stają się dla siebie oponentami, lecz podejmują wspólną refleksję, nie tylko nad problemami duchowymi, lecz również całkiem przyziemnymi sprawami, które dotyczą każdego żyjącego człowieka.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk