Radosław Nawrot

Radosław Nawrot


Filtruj według:
Sortuj według:

Uwielbiasz literaturę faktu i szukasz książek napisanych z lekkością i humorem, które jednocześnie dostarczą Ci rozrywki i rozszerzą Twoją wiedzę o świecie? Radosław Nawrot to pochodzący z Poznania pisarz i dziennikarz specjalizujący się w tematyce sportowej i przyrodniczej. W jego dorobku znajdują się podróżnicze reportaże, opowieści o historii miasta, a także działającego w nim klubu sportowego Lech Poznań, a nawet fabularne opowiadania. 

W ofercie sklepu internetowego naszego wydawnictwa znajdziesz wyjątkową pozycję autorstwa Radosława Nawrota, czyli Australia, no worries. Ukazała się ona w 2020 roku i nie została wydana nakładem żadnego dużego wydawnictwa, lecz jako społeczny projekt. To niezwykły zapis podróży, który wciąga od pierwszej do ostatniej strony i pokazuje niepowtarzalną urodę Tasmanii. Dzięki tej książce odkryjesz niesamowite miejsca w tajemniczych lasach tasmańskich i poznasz zwyczaje żyjących tam endemitycznych gatunków zwierząt, a wszystko to zobrazują piękne, kolorowe zdjęcia. 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk