Literatura faktu

Jeśli pragniesz lepiej poznać Poznań i jego historię, sprawdź produkty w sekcji literatura faktu, jakie sprzedajemy!

ksiazki
ksiazki1

Dla czytelników przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane tytuły, których motywem przewodnim jest stolica Wielkopolski. Każdy z nich przybliży Ci dzieje metropolii, a także wyjawi tajemnice, które z pewnością Cię zaskoczą. Reportaże opracowali twórcy o dużym dorobku w swojej dziedzinie, których jednocześnie wyróżnia ciekawy sposób prowadzenia narracji – sprawdź koniecznie!

Pasjonująca lektura to nie tylko beletrystyka opisująca fikcyjne postaci i wydarzenia. Ciekawą alternatywą dla literatury pięknej jest non-fiction, ciesząca się rosnącą popularnością wśród czytelników w różnym wieku. W Drugiej Stronie Poznania prezentujemy reportaże polskich popularyzatorów nauki, publicystów i naukowców, którzy poświęcili mnóstwo czasu i energii na zagłębianie ciekawych momentów w dziejach wielkopolskiej stolicy. Każdy tytuł zakupisz u nas w dobrej cenie z dostawą do Twojego domu.

Reportaże o Poznaniu – literatura faktu

Szukasz ciekawej książki na wakacyjny wyjazd, długie, jesienne wieczory, albo na prezent dla pasjonata literatury faktu? W kategorii non-fiction na pewno znajdziesz odpowiednią publikację dla siebie. Jako nowoczesne wydawnictwo oferujemy różnorodne publikacje wszystkim czytelnikom zainteresowanym ciekawymi informacjami związanymi z naszym miastem, które przedstawiają również jego ciemne strony. Zebrane tutaj książki cieszą się uznaniem wśród mieszkańców wielkopolskiej metropolii. Jednak przypadną do gustu również osobom, które po prostu szukają merytorycznego i wciągającego reportażu.

Zamów książki z sekcji literatura faktu i spraw wyjątkowy prezent sobie lub bliskim! Dzięki dostępnym w tej kategorii książkom pogłębisz swoją wiedzę o Poznaniu, co zachęci Cię do dalszego poszukiwania informacji na temat miasta. W ofercie mamy wyłącznie tytuły docenione zarówno przez krytyków, jak i miłośników reportaży, dlatego wierzymy, że przypadną Ci do gustu.  

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk