Kubki
inne
inne

Kubki


Filtruj według:
Sortuj według:

Nieważne, co pijesz – kawę, herbatę czy wodę – zawsze warto postawić na oryginalny i wyjątkowy kubek! To doskonała pamiątka z podróży, która ma też swoje praktyczne zastosowanie, zamiast jedynie dekorować półkę. Wybierz trwałe, mocne kubeczki wykonane z porcelitu. Ozdobione są wyjątkowymi, baśniowymi grafikami w żywych kolorach, które już na pierwszy rzut oka wyróżniają się spośród innych podarunków. Proponujemy produkty o praktycznej pojemności 300 mililitrów, które zmieszczą się w każdej szafce kuchennej.

Regionalne kubki jako upominek


Przywieź swoim bliskim coś wyjątkowego z podróży, na przykład kubek z Poznania lub innego miasta. Jest on ozdobiony charakterystycznymi dla danego regionu wzorami i ciekawymi ilustracjami, na przykład ważnymi obiektami, symbolami takimi jak koziołki czy też lokalnymi zabytkami. Dzięki wyrazistym grafikom Twoi bliscy będą mogli codziennie pić poranną kawę lub herbatę, przywołując w pamięci opowieści z Twojej wycieczki.

W trakcie wycieczki wybierz więc niepowtarzalne, regionalne upominki, które każdego dnia będą budzić wspomnienia. Skorzystaj z szerokiej oferty wyjątkowych, praktycznych pamiątek, ozdobionych wyrazistymi wzorami, przywołującymi najwspanialsze chwile z wyjazdu.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk