Paweł Cieliczko

W wydawnictwie Druga Strona Poznania opowiadamy historię miasta i regionu w zupełnie nowy, oryginalny sposób i pokazujemy, że pozycje historyczne wcale nie są nudne! Autor książek o dziejach Poznania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, Paweł Celiczko przedstawia Poznań z niepowtarzalną lekkością i polotem. Wśród jego dorobku znajdziesz pięknie wydane albumy o sławnych na cały świat Międzynarodowych Targach Poznańskich, których ciekawa historia została opowiedziana poprzez fotorafie i plakaty. 

Oprócz tego mamy przyjemność przedstawić zebrane przez Pawła Celiczkę historyczne listy dwojga zakochanych, Marcela i Stefanii, z czasów powstania wielkopolskiego. To pozycja obowiązkowa zarówno dla miłośników historii, jak i romansów! Pisana z serca korespondencja pozwala dotknąć żywych emocji ludzi żyjących ponad sto lat temu. 

W swojej pracy autor pokazuje dzieje regionu również najmłodszym. Polecamy pierwszą pozycję serii o poznańskich legendach, czyli activity book Na tropie legendy o Świętym Marcinie.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk