Nowość

Karta podarunkowa

1
Opis

Kartą podarunkową o danej wartości można zapłacić za produkty z oferty sklepu. Karta podarunkowa z powodzeniem posłuży także za prezent.

 

Czym jest bon podarunkowy?
Karta podarunkowa stanowi elektroniczną formę bonu towarowego.
Karta może zostać wykorzystana na zakup dowolnych produktów w sklepie drugastronapoznania.pl do oznaczonej na niej kwoty, przy czym należy wykorzystać pełną kwotę bonu przy jednym zamówieniu.

Jak wykorzystać bon podarunkowy?
Po zakupie poprzez system sklepowy do klienta zostanie przesłany (drogą elektroniczną) kupon z kodem uprawniającym do zamówienia produktów za kwotę równą wartości bonu podarunkowego albo w formie fizycznej przesłany do klienta na podany adres w zamówieniu.

W przypadku, gdy cena produktów przekracza wartość bonu, różnicę można opłacić przelewem bankowym lub innym sposobem płatności akceptowanym w naszym sklepie.
Kupon jest ważny przez 1 rok od daty zakupu.
Bon nie jest imienny, można go przekazać dowolnej osobie. 

Dane szczegółowe
Karta podarunkowa Karta podarunkowa na 50zł, Karta podarunkowa na 100zł, Karta podarunkowa na 150zł, Karta podarunkowa na 200zł

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk