Dla dzieci

Nie jest łatwo znaleźć dla swojej pociechy taką lekturę, która porwałaby ją na długie godziny. Dzieciaki to wbrew pozorom jedni z najbardziej wymagających czytelników, których łatwo zanudzić ciągnącą się fabułą bez odpowiedniej dawki akcji.

ksiazki
ksiazki1

Dla dzieci


Filtruj według:
Sortuj według:

Z tego powodu w naszej internetowej księgarni znajdziesz tylko najatrakcyjniejsze książki dla dzieci. Od klasyków, które się nie starzeją, aż po nowości zaskakujące barwnymi postaciami i pouczającymi, kolorowymi historiami. Sprawdź, co poleca wydawnictwo Druga Strona Poznania!

Jaki jest przepis na udaną książkę dla dzieci?

Dobre lektury dla najmłodszych powinny nie tylko rozwijać wyobraźnię, ale także dbać o pogłębianie wiedzy o otaczającym świecie w taki sposób, żeby nasze pociechy chciały wiedzieć więcej. Udana książka dla dziecka poszerza jego zasób słownictwa, umożliwia poznawanie nowych zjawisk i rzeczy, a także pomaga rozbudować kreatywne myślenie. Ważne, aby bohaterowie tych przygodowych powieści byli tacy, jak ich mali czytelnicy – wtedy łatwo będą mogli się z nimi utożsamiać i przejmować pozytywne wzorce zachowań.

To niezwykle ważne, aby pozwolić dzieciom wejść w samodzielne życie z pomocą odpowiednich powieści. W internetowej księgarni znajdziecie pozycje, które sami chętnie czytamy lub czytaliśmy, możecie więc być pewni, że spodobają się one również Waszym pociechom. W większości przypadków to dzieła przygodowe czy fantastyczne, przy których nie można się nudzić! Oczywiście to nie jedyne gatunki, jakie mamy dostępne w tej kategorii, sprawdź niżej, co przygotowaliśmy!

Jakie książki dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziecie książki dla dzieci, które samodzielnie potrafią już czytać, ale także dla tych, które dopiero zapoznają się z literackim światem z pomocą rodziców. To nie tylko światowe bestsellery – wśród propozycji wydawnictwa Druga Strona Poznania są również polecane przez nas perełki autorstwa polskich pisarzy. Wiele lektur w tej kategorii jest wydanych z pomocą znanych ilustratorów, dlatego możecie być pewni, że dzieciaki będą zadowolone ze stronic wypełnionych kolorowymi postaciami. Zapraszamy do składania zamówień!

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk