Współpraca

 

Szukamy autorów chcących zawojować z nami rynek książki.

Jeśli masz gotowy tekst, sakiewkę odwagi, woreczek pokory i odrobinę cierpliwości wypełnij formularz zamieszczony poniżej. Jeśli wszystko pójdzie gładko, otrzymasz od nas potwierdzenie wysyłki i pyk, przyda się teraz odrobina cierpliwości. Chętnie rozpatrzymy Twoją propozycję.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

Pracujemy jak mrówki, chociaż nimi nie jesteśmy, więc może się zdarzyć, że odpowiemy tylko na wybrane propozycje. Jeśli w ciągu czterech miesięcy od dostarczenia tekstu nie otrzymasz od nas listu z HOGWARTU to znaczy, że jeszcze nie nadeszła pora na naszą współpracę.

Nie ujawniamy wewnętrznych recenzji wydawniczych i nie uzasadniamy decyzji odmownych. Nie przyjmujemy propozycji przysyłanych inną drogą, nie odsyłamy też i nie przechowujemy niezamówionych tekstów.

Treść klauzuli informacyjnej

wydaj z nami książkę.jpg

 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk