Historia

Na portalu sprzedażowym Drugiej Strony Poznania zamówisz interesujące książki historyczne o zróżnicowanej tematyce. Jeśli pasjonuje Cię historia polska lub światowa i chcesz pogłębić swoją wiedzę z wybranej dziedziny, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

ksiazki
ksiazki1

Historia


Filtruj według:
Sortuj według:

Zajmujemy się publikowaniem twórczości naukowców oraz popularyzatorów nauki, którzy mają dużą wiedzę w swojej dziedzinie i chcą się nią dzielić z innymi pasjonatami. W swoich publikacjach poruszają oni popularne lub nieznane ogółowi tematy, które warto zagłębić.

Jednym z popularniejszych produktów w katalogu jest cykl Historia Poznania, który cieszy się dużym powodzeniem wśród czytelników, nie tylko mieszkańców miasta. Czterotomowe dzieło opisuje najważniejsze wydarzenia historyczne z różnych okresów dziejów tej wielkopolskiej metropolii. Książka jest prawdziwym kompendium wiedzy, a jej zakres obejmuje średniowiecze, czasy nowożytne, rozbiory oraz współczesność. To znakomita propozycja na prezent zarówno dla wielbicieli naszego pięknego miasta, jak i amatorów-historyków. 

Druga Strona Poznania – książki historyczne

Oferujemy także książki historyczne dla osób interesujących się targową architekturą. Cykl popularnonaukowy Historia Grupy MTP to autorskie wydawnictwo Drugiej Grupy Poznania, które polecamy Twojej uwadze. W każdej publikacji znajdziesz ciekawostki związane z kultowymi Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, a także piękne zdjęcia i ilustracje pochodzące z różnych okresów działalności tej grupy w mieście, przez 100 lat. 

Dzięki publikacjom dostępnym w tym katalogu przekonasz się, że historia jest nauką pasjonującą i niezwykle ważną. Wszystkie książki pochodzą od wydawnictw o ugruntowanej pozycji w branży, a ich autorzy podchodzą do swojej pracy w sposób rzetelny. Znajdziesz wśród nich także opracowania autorskie Drugiej Strony Poznania, jak również współczesną beletrystykę zawierającą wątki historyczne. Do oferty nieustannie dodajemy kolejne tytuły i zapewniamy ciekawe akcje promocyjne, z których warto skorzystać. 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk