Poznaj nas
loo.PNG


Naszym celem jest publikowanie książek, które ukazują codzienną rzeczywistość w sposób oryginalny i zaskakujący, otwierając przed czytelnikiem nowe perspektywy i pobudzając do świeżego spojrzenia na to, co mogło się dotąd wydawać w pełni znane i oczywiste.Jesteśmy wydawnictwem butikowym. Działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku.

Idąc tym tropem, naturalnie wyłoniła się nazwa naszego wydawnictwa, która nawiązuje do niestandardowego sposobu myślenia, opisywania i poznawania świata, ale wiąże się także z miastem, w którym mieszkamy, które kochamy i którego inną, ciekawą, nietuzinkową stronę pragniemy pokazywać.

Nasz zespół to grono indywidualności (nie mylić z indywiduami!) – literaturoznawców, filologów, historyków, rysowników, fotografów, grafików, medioznawców – których łączy nie tylko to, że osiągnęli sukcesy w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim zachwyt Poznaniem oraz, last but not least, miłość do książek. W naszym niewielkim gronie są kobiety i mężczyźni, ludzie młodzi i ci bardziej doświadczeni, wierzący i ateiści – nie widzimy w tym jednak dzielących różnic, lecz wzbogacającą różnorodność, która umożliwia nam wydawanie świetnych książek.

Poza tym – wszyscy bardzo się lubimy.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk