Publicystyka

Szukasz interesujących historii, wstrząsających reportaży, a może poruszających wywiadów? Postaw na ciekawe książki historyczne, publicystykę i literaturę faktu. Z lektury proponowanych dzieł wyniesiesz wiele niezwykłych informacji oraz zapoznasz się z pasjonującymi opowieściami o wyjątkowych miejscach, postaciach oraz wydarzeniach.

ksiazki
ksiazki1

Publicystyka


Filtruj według:
Sortuj według:

Autorzy starają się opowiadać o problemach trapiących współczesnego człowieka, o jego kondycji i miejscu w świecie. Są to tytuły, które zainteresują zarówno starszych czytelników z wyrobionym gustem, jak i tych młodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z literaturą.


Zróżnicowana tematyka książek


W naszym asortymencie dostępne są takie ciekawe książki, jak literatura faktu czy publicystyka. Oferujemy także dzieła historyczne, które przekazują rzetelną wiedzę każdemu, kto po nie sięgnie. Wybrane teksty dostarczą czytelnikom informacji na temat problemów trapiących współczesny świat i społeczeństwo. Literatura to doskonały sposób na to, by poszerzać swoje horyzonty w różnych dziedzinach – socjologii, ekonomii, kultury czy nauki. Dzięki niej zaczerpniesz wiedzy z pewnych i zweryfikowanych źródeł, co jest szczególnie ważne w przypadku reportaży czy innych pozycji, zawierających opowieści o prawdziwych wydarzeniach.


Ciekawe książki historyczne


Lubisz odkrywać nieznane strony historii? W takim razie koniecznie zapoznaj się z zawartością naszych półek i sięgnij po ciekawe książki historyczne i publicystykę. Dzięki nim nie tylko pogłębisz swoją wiedzę, ale też spojrzysz na znane wydarzenia i fakty z zupełnie nowej perspektywy. Zgłębiaj dzieje Międzynarodowych Targów Poznańskich, śledź losy bitwy o Ławicę lub odkryj poznańskie zabytki, których do tej pory nie znałeś.


Szeroki wybór publicystyki


Zapewnij sobie wiele godzin doskonałej lektury ciekawych książek i sięgnij po nasze propozycje. Znajdziesz wśród nich zarówno dzieła i publicystykę, dotykające współczesnych zagadnień i faktów, jak i tytuły historyczne, opisujące dawne czasy i ludowe wierzenia, na przykład mitologię słowiańską. Razem z nimi możesz odbyć niezwykłą podróż, do nieznanych wcześniej miejsc i epok.

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk