Romans

Wielu z nas marzy o wielkiej, gorącej miłości czy romansie, o spotkaniu tego jedynego, który uczyni życie barwniejszym, jak ze stron książek romantycznych.

ksiazki
ksiazki1

Romans


Filtruj według:
Sortuj według:

To oczekiwanie można umilić dobrą lekturą dostępną w sklepie internetowym wydawnictwa Druga Strona Poznania. To nie tylko gatunek dla prawdziwych romantyków-marzycieli, ale także dla osób, które o miłości po prostu lubią czytać, napawając się szczęściem książkowych par. Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą! Znajdziecie tu tylko dobrze wyselekcjonowane tytuły od najlepszych autorów.

Romans w literaturze dla każdego – czy to możliwe?

Wielu czytelników nie zdaje sobie sprawy z tego, że wątek miłosny jest obecny w znaczącej liczbie lektur romantycznych na całym świecie. Czytelnicy uznają go także za jeden z elementów niezbędnych do tego, aby uznać, powieść za świetną i godną uwagi. Nic w tym dziwnego, w końcu człowiek to istota pragnąca miłości, czy to rodzinnej, czy partnerskiej. Wiele z naszych powieści to nie tylko czysta namiętność i pożądanie, to również fabuła z domieszką miłości, która roztopi serce największego antyfana, który nigdy nie ruszyłby książki z kategorii romans. Gotowi na wyzwanie? Podejmijcie je z wydawnictwem Druga Strona Poznania!

Czego możesz spodziewać się po naszej romantycznej ofercie?

Miłość niejedno ma imię – to dlatego w ofercie znajdziesz nie tylko książki romantyczne przeznaczone dla młodszych czytelników, którzy dopiero wchodzą w świat dorosłych i uczą się, jak wygląda zakochanie, ale także dla dorosłych, którzy szukają gorących hitów i prawdziwych bestsellerów. Na stronie naszego wydawnictwa znajdą się erotyki, ale również delikatne, pełne wzruszenia powieści o dwójce zakochanych ludzi mierzących się z przeciwnościami losu. Można powiedzieć, że niezależnie od lubianego gatunku, każdy znajdzie tu dzieła odpowiednie dla siebie.

W ofercie dostępnej w naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyki tworzone przez najsławniejszych autorów powieści miłosnych, jak i książki romanse naszych rodzimych autorów, których twórczość serdecznie polecamy!

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk