Ładne rzeczy
plakat
łądne rzeczy

Ładne rzeczy


Filtruj według:
Sortuj według:

Wiele osób lubi zwiedzać ciekawe, odległe i urokliwe miejsca, a także przywozić z odwiedzanych okolic pamiątki regionalne! To doskonały sposób na to, by zapamiętać odbytą podróż oraz by udekorować swój dom czy mieszkanie. Ale tego typu drobiazgi nie spełniają tylko funkcji ozdobnej – mogą one być także bardzo praktyczne. Wybierz czarną podpórkę do książek lub zaślepkę na kamerę laptopa, by połączyć wspomnienie miłych chwil z funkcjonalnością.
Zwróć uwagę na to, że ozdobne pamiątki regionalne to nie tylko wspaniały podarunek, ale także szansa na rozwój dla lokalnych rzemieślników. Tworzą oni dzieła związane ze swoim regionem i często pielęgnują także lokalne tradycje, odtwarzają dawne wzory czy wykonują swoje wyroby, z zastosowaniem technik charakterystycznych dla danego miejsca.

Piękne i użyteczne pamiątki regionalne

W naszym sklepie można znaleźć wiele tematycznych pamiątek regionalnych. Z powodzeniem możesz używać ich na co dzień. W ofercie znajdują się takie akcesoria jak:

  • termofor, 
  • czarna podpórka do książek, 
  • zaślepki na kamerę laptopa,
  • otulacz bambusowy, 
  • magnesy, 
  • maskotka, 
  • torba, 
  • świeczka.


Są to doskonałe upominki, które będą budzić wspomnienia z wyjazdu oraz przydadzą się w codziennych czynnościach, na przykład podczas korzystania z laptopa i używania zaślepki na kamerę czy w czasie wieczornej lektury, jak termofor. Magnesy na lodówce sprawią, że przypomnisz sobie o weekendowym wypadzie do nowego miasta, a eko torba przyda się w trakcie zakupów. Czarna podpórka do książek z kolei nie dość, że ozdobi Twoją półkę, to jeszcze pomoże w utrzymaniu opasłych tomów w idealnym porządku.

Upominki z Poznania i innych miast

Wybierając upominki z podróży, warto postawić na regionalne pamiątki! Dzięki temu Twoi bliscy zyskają szansę na poznanie tego regionu, a Ty doskonale zapamiętasz jego najważniejsze symbole. Odwiedzając na przykład Poznań, zadbaj o to, by przywieźć ze sobą zaślepki na kamerę laptopa, maskotki czy kubki ozdobione motywem słynnych koziołków. Jeżeli zaś wybierzesz świeczkę, to tylko o zapachu rogali świętomarcińskich. 

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk