The Legends of Poznań

Ilustracje: Krzysztof Kotkowski
Tłumaczenie: Anna Ziętkiewicz
1

Powiązane produkty
Opis

Opowieści o założeniu miasta przez Lecha i o poznańskich koziołkach z ratuszowej wieży, to najbardziej charakterystyczne legendy Poznania.
Teraz wydane zostały w języku angielskim. Wspaniale zilustrowana książeczka to znakomita lektura nie tylko dla młodych czytelników, ale dla całej rodziny. To także doskonała pamiątka z wizyty w Poznaniu i ciekawy materiał dydaktyczny w nauce języka angielskiego.

Fragment książki do przeczytania

The tales of the city’s foundation by Lech and of the Poznań billy goats on the town hall tower are Poznań’s most defining legends. They are now available in print in English.

This beautifully illustrated book is an engaging read not only for the youngsters, but also for the entire family. It makes a perfect souvenir of a visit to Poznań as well as great English-learning material.

Dane szczegółowe
Język wydania Angielski
Rok wydania 2020
Oprawa miękka
Liczba stron 32
Format książka papierowa
Wymiar 20.0 x 21.0 cm
ISBN 9788377681343

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk