-15%
Nowość Premiera

KOKO szuka wody cz.2

Autor: Bartosz Wokan
Ilustracje: Paweł Robal
Seria: Koko
Wydawnictwo: Booksfound
59,00 zł15% rabatu
50,10 zł
1
Książka

Powiązane produkty
Opis

Kto zatęsknił za przygodami odważnego orangutana Koko, niech szybko szykuje się do kolejnej wyprawy. Po tym, jak w krainie Jungle Jo, w niewyjaśnionych okolicznościach wysycha jedyne źródło wody pitnej, na zwierzęta znów pada blady strach. Dopiero tu dotarły, a znów nie mogą czuć się bezpiecznie. Tym razem ramię w ramię z Koko staje mandrylka Jang, która poza odnalezieniem źródła wody, do załatwienia ma także prywatne porachunki. Jak przyjaciele zamierzają zapobiec suszy w krainie Jungle Jo?

Druga powieść z serii o przygodach zabawnego orangutana Koko zwraca uwagę na globalny problem nieposzanowania źródeł wody pitnej i uczy dzieci, że nie jest to zasób nieskończony. Świetna do wspólnej nauki i zabawy, także w większym gronie dzieci.

Rekomendacja wieku: 5-8

Dane szczegółowe
Język wydania polski
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
Liczba stron 127
Format książka papierowa
Wymiar 20.5 x 26.5 cm
ISBN 9788396545510

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk