Bestseller

Otulacz bambusowy Wielkopolski Park Narodowy

Ilustracje: Joanna Gębal
Producent: Henhen
1

Powiązane produkty
Opis

Kolekcja: Polskie Parki Narodowe
Skład: 100% bambus
Technika wykonania ilustracji: grafika komputerowa nadruk cyfrowy z użyciem barwników reaktywnych przyjaznych dla skóry

Co znajdziesz na otulaczu bambusowym Wielkopolski Park Narodowy?
Bory sosnowe, grądy, dąbrowy. Głazy, wąwozy, wzniesienia. Jeziora i Warta.

Wielkopolski Park Narodowy to rzeźba terenu powstała po okresie ostatniego zlodowacenia. To tu toczy się bogate życie fauny pośród równie urozmaiconej flory. To tu krzyżują się trasy przelotu ptaków, reprezentowanych na apaszce przez kormorana, jaskółki dymówki i oczywiście, puszczyka (będącego symbolem parku). Charakterystyczny krajobraz dopełnia borsuk wyglądający zza kęp naparstnicy zwyczajnej oraz wszędobylska konwalijka dwulistna.

Po co mi otulacz bambusowy?
Pod nazwą otulacz kryje się: lekki kocyk przemiłe prześcieradło do wózka, kołyski, łóżeczka chusta do karmienia delikatny ręcznik absorbujący wodę osłonka do wózka przed słońcem i upałem podkład na dwór do siedzenia i zabawy - w ogrodzie, w parku, na plaży… duża chusta do okrycia dla każdej kobiety czyli przydatny gadżet na chłodniejsze wieczory i co tylko jeszcze wymyślisz (a my już wiemy, że Wasza kreatywność nie zna granic ;)).

Kupując otulacz henhen: dbasz o to, aby Twoje dziecko od początku miało kontakt z naturalnymi, przyjaznymi środowisku produktami dostajesz dopracowany, starannie wykończony produkt, zaprojektowany i wykonany w Polsce stajesz się ambasadorką polskiej natury i parków narodowych promujesz polską ilustrację i polskich ilustratorów promujesz ekologię - oprócz tematyki, cały produkt został stworzony w duchu eko stawiasz na estetykę

Ważne: z upływem czasu, liczby prań, na powierzchni bambusa pojawia się delikatny pilling - jest to zjawisko normalne, a wręcz pożądane - dowodzi naturalności tej tkaniny!

Dane szczegółowe
Kolor odcienie zieleni, krem, czerń
Rozmiar 103 x 103 cm (podane wymiary mogą różnić się +/- 3 cm)

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk