Otulacz bambusowy Biebrzański Park Narodowy

Ilustracje: Marta Taraszkiewicz
Producent: Henhen
Produkt niedostępny

Powiązane produkty
Opis

Kolekcja: Polskie Parki Narodowe
Skład: 100% bambus
Technika wykonania ilustracji: akwarela nadruk cyfrowy z użyciem barwników reaktywnych przyjaznych dla skóry

Co znajdziesz na otulaczu bambusowym Biebrzański Park Narodowy?
W dorzeczu Biebrzy, pośród wysokich traw po grząskich bagniskach kroczy łoś. Dolina rzeki, łąki, turzycowiska to atrakcyjne środowisko dla płazów reprezentowanych tutaj przez żaby wodne, a bogactwo życia w rzece przyciąga ogrom gatunków ptaków i to tak rzadkich jak choćby wodniczka gniazdująca w szuwarach. To gatunek zagrożony wyginięciem.
Oprócz częściej spotykanych: czapli siwej, gęsi gęgawy, zimorodka, łabędzi krzykliwych czy nawet bociana czarnego, nie mogło zabraknąć bataliona (to te brodzące w wodzie niedaleko brzozowego zagajnika) - ptaka wędrownego z rodziny bekasowatych - symbolu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Całą scenę obserwuje dostojny jeleń chowający się za wysokimi trawami i kwitnącymi kosaćcami syberyjskimi.

Po co mi otulacz bambusowy?
Pod nazwą otulacz kryje się: lekki kocyk przemiłe prześcieradło do wózka, kołyski, łóżeczka chusta do karmienia delikatny ręcznik absorbujący wodę osłonka do wózka przed słońcem i upałem podkład na dwór do siedzenia i zabawy - w ogrodzie, w parku, na plaży… duża chusta do okrycia dla każdej kobiety czyli przydatny gadżet na chłodniejsze wieczory i co tylko jeszcze wymyślisz (a my już wiemy, że Wasza kreatywność nie zna granic ;)).

Kupując otulacz henhen: dbasz o to, aby Twoje dziecko od początku miało kontakt z naturalnymi, przyjaznymi środowisku produktami dostajesz dopracowany, starannie wykończony produkt, zaprojektowany i wykonany w Polsce stajesz się ambasadorką polskiej natury i parków narodowych promujesz polską ilustrację i polskich ilustratorów promujesz ekologię - oprócz tematyki, cały produkt został stworzony w duchu eko stawiasz na estetykę

Ważne: z upływem czasu, liczby prań, na powierzchni bambusa pojawia się delikatny pilling - jest to zjawisko normalne, a wręcz pożądane - dowodzi naturalności tej tkaniny!

Dane szczegółowe
Kolor beże, brązy, szarości, błękity
Rozmiar 103 x 103 cm (podane wymiary mogą różnić się +/- 3 cm)

Z pewnych powodów musimy poinformować o tym, że nasza strona używa plików cookies „zgodnie z polityką prywatności”, oraz że „korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki”. Może to kogoś zainteresuje.

Koszyk